Ücretsiz Talep Oluşturun!


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez uygulaması vardır. Toplanan kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan veya talep oluşturan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.

Sevgili Anne ve Babalar

            rehberlikarastirma.com özel çocuğunuzun tanısı ile ilgili akademisyen doktorlardan izleyeceğiniz videolar ışığında çocuğunuzu tanımanıza yardımcı olur. rehberlikarastirma .com Çocuğunuzun tanı sonrası tedavi ve eğitimi ile ilgili yaşadığınız bölgeye en yakın, en iyi hizmeti veren sağlık ve özel eğitim kurumlarını bulmanızda size rehberlik eder.

            rehberlikarastirma.com özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine hızlı kavuşmasına profesyonel destek verir.

           Tanı sürecinden, çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ulaşana kadar uzman kadrosuyla çocuğunuz için araştırma yapar, sizlere ücretsiz rehberlik hizmeti sunar…  

           Kendi alanlarında duayen akademisyenlerimizin hastalık belirtileri ve tedavileri hakkında sizlere destek amaçlı hazırlamış olduğumuz videolarımızı izleyerek çocuğunuzun tanısı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.  
Daha fazla soru ve cevaplarınız için bizimle iletişime geçiniz…


 
Ücretsiz Hizmetlerimiz

Teşhis Danışmanlığı :

Çocuğunuz için şüphelendiğiniz her durumda size en iyi şekilde teşhis için yardımcı oluyoruz. Konuyu, uzman ekibimizle en doğru şekilde çocuğunuzu araştırma merkezlerimizde değerlendirip hiç vakit kaybetmeden gereken yönlendirmenizi yapıyoruz.

Rapor Hizmeti Danışmanlığı :

Tanılama sürecinin ardından özel gereksinime ihtiyacı olan çocuğunuzun sağlık ve eğitim hizmetlerinden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. Bunun için, RAM (Rehberlik Araştırma Merkezi) ve sağlık kurulu raporu alabilmeniz için sizlere rehberlik hizmeti veriyoruz.

Özel Eğitim Yönlendirmeleri :

Çocuğunuza konulan doğru tanının ardından onların en iyi şekilde eğitim almasını sağlıyoruz. Bu doğrultuda, hangi şehirde yaşarsanız yaşayın sizin için en kaliteli hizmeti veren milli eğitim müdürlüğüne bağlı bir özel eğitim kuruluşunu bulmanızda yardımcı oluyoruz.

Eğitim ve Terapi Takibi :

Çocuklarınızın aldığı seansların takibini ve sizlere uygulanan memnuniyet anketlerini oldukça önemsiyoruz. Bu bağlamda, hizmet almış olduğunuz merkezleri her daim denetliyoruz ve çocuğunuzun kaliteli bir merkezde eğitim almasını sağlıyoruz.

rehberlikarastirma.com, özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine en hızlı bir şekilde ulaşması için profesyonel bir destek hizmeti verir. Tanı sürecinden başlayarak çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ve doğru özel eğitim merkezine ulaşana kadar uzman kadromuzla birlikte çocuğunuz için ücretsiz bir araştırma yapıyor, sizlere ücretsiz bir rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu sayede en doğru özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini bulmanızda sizlere rehberlik ediyoruz.