Ücretsiz Talep Oluşturun!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez uygulaması vardır. Toplanan kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan veya talep oluşturan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.


Hakkımızda

Sevgili Anne ve Babalar

            Rehberlikarastirma.com özel çocuğunuzun tanısı ile ilgili akademisyen doktorlardan izleyeceğiniz videolar ışığında çocuğunuzu tanımanıza yardımcı olur. rehberlikaraştirma .com Çocuğunuzun tanı sonrası tedavi ve eğitimi ile ilgili yaşadığınız bölgeye en yakın, en iyi hizmeti veren sağlık ve özel eğitim kurumlarını bulmanızda size rehberlik eder.

            Rehberlikarastirma.com özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine hızlı kavuşmasına profesyonel destek verir.

           Tanı sürecinden, çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ulaşana kadar uzman kadrosuyla çocuğunuz için araştırma yapar, sizlere ücretsiz rehberlik hizmeti sunar…  

           Kendi alanlarında duayen akademisyenlerimizin hastalık belirtileri ve tedavileri hakkında sizlere destek amaçlı hazırlamış olduğumuz videolarımızı izleyerek çocuğunuzun tanısı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.  
Daha fazla soru ve cevaplarınız için bizimle iletişime geçiniz…
 
 

Ücretsiz Hizmetlerimiz

 

Teşhis Danışmanlığı :

Çocuğunuz ile ilgili şüphelendiğiniz konularda, kendi uzmanlarımızla  değerlendirmeye alıp zaman kaybetmeden yönlendirmenizi yapıyoruz.

 

Rapor Hizmeti Danışmanlığı :

Özel gereksinimli çocuğunuzun tanılama sonrası eğitim ve sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilmesi için gerekli ,  ' sağlık kurulu raporu '  ve  ' R.A.M. (Rehberlik Araştırma Merkezi) raporu ' süreçlerinde sizlere rehberlik ediyoruz.

 

Özel Eğitim Yönlendirmeleri :

Çocuğunuzun tanısına göre ihtiyacı olan terapi konusunda yaşadığınız bölgede en iyi hizmeti veren merkezi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Eğitim ve Terapi Takibi :

Çocuğunuzun seans takipleri ve siz anne babalara uygulanan memnuniyet anketleriyle hizmet aldığınız merkezleri denetliyor, merkezlerin kalite standartlarını çocuğunuza uygun hale getiriyoruz.