Ücretsiz Talep Oluşturun!İşitme Kaybı: Erken Müdahale

İşitme Kaybı: Erken Müdahale

İşitme bozukluğu olan çocuklar için erken müdahale hizmetleri

Çocuğunuzun daha önce işitme bozukluğuna sahip olduğunu öğrenirseniz, daha önce terapiye başlayabilir ve iletişim kurulacak bir dile sahip olabilirsiniz. Ayrıca, sizin ve ailenizin mümkün olan en kısa sürede çocuğunuza en iyi şekilde başlamasını sağlayan tavsiye ve destek alabileceği anlamına gelir.

Çocuğunuzun işitme bozukluğu olduğunu öğrendiğinizde ne yapmanız gerektiğini bilmek zor olabilir. Erken müdahale hizmetleri sayesinde, çocuğunuzla birlikte zamanını nasıl geliştireceğini destekleyecek şekilde öğrenmenize yardımcı olacak sağlık profesyonelleri ile çalışabilirsiniz.

İşitme Kaybı

Sizi ve çocuğunuzu desteklemeye dahil olabilecek profesyonellerden oluşan ekipler arasında odyologlar, konuşma patolojileri  ve özel eğitim öğretmenleri bulunmaktadır .

Konuşma patoloğunuzdan ve odyologdan mümkün olduğunca çok şey öğrenmeye yardımcı olacaktır. Bir sürü soru sormaktan korkmayın. Bu profesyonellerle ilişki kurmak, siz ve çocuğunuzla birlikte büyüdükçe ve bağımsızlaştıkça çalışmaya devam edebileceği anlamına gelir.