İletişim

Ücretsiz Talep Oluşturun!


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez uygulaması vardır. Toplanan kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan veya talep oluşturan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.

Rehberlik Araştırma olarak Türkiye'nin ilk ve en büyük Özel Eğitim ve Rehberlik Araştırma sitesiyiz. Türkiye'nin 81 ilinde ve birçok ilçesinde özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarımıza ve ailelerine ücretsiz destek vermekteyiz.

 

Otizm, Down Sendromu, Cerebral Palsy, Gelişim Geriliği, Zeka Geriliği, Özel Öğrenme Güçlüğü, Konuşma Bozuklukları tanı ve tedavileri başlıca uzmanlık alanlarımızdır.

 

Sevgili Anneler ve Babalar,

rehberlikarastirma.com, Türkiye'deki en büyük ve geniş kapsamlı özel eğitim, rehabilitasyon ve rehberlik araştırma merkezi bulma kurumudur. 2017 yılından bu yana hizmet veren kuruluşumuz, özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarımız ve aileleri için hızlı, kolay ve ücretsiz hizmet vermektedir. Rehberlik Araştırma özel bir kuruluştur.

 

Haftanın 7 gün 24 saati web sitesi üzerinden kolay bir şekilde ücretsiz talep oluşturabilirsiniz. En kısa sürede uzmanlarımız sizi arayarak doğru sağlık ve özel eğitim merkezi kurum ve kuruluşlarına yönlendirecektir.

 

Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

 

SIK SORULAN SORULARA CEVAPLAR

 

rehberlikarastirma.com, (rehberlik ve araştırma merkezi ) RAM Raporu alabilmeniz ve ücretsiz özel eğitim hizmetinden faydalanabilmeniz için sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde eşlik etmektedir. Bizlere ulaşabilmek için, web sitemizde bulunan ‘Ücretsiz Talep Oluştur’ formunu doldurabilir ya da 444 20 69 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Rehberlik Araştırma Merkezi Nedir?

 

Zihin, duygu ve sosyal yönden uyumsuzluk, gelişimde gerilik, öğrenme güçlüğü ve okul başarısızlığı, dikkat eksikliği, fiziksel engeli, hiperaktivite gibi çeşitli bedensel engeller görülen öğrencilerin/bireylerin uygun eğitim ortamına ve özel eğitim hizmetine yönlendirilebilmesi için eğitsel değerlendirme ve tanılama amacıyla RAM’a başvurulur. RAM (Rehberlik Araştırma Merkezi), Bu merkezler, eğitim ve öğretim kurumlarının daha verimli ve doğru işleyebilmesi için araştırmalar yapan, aynı zamanda normal eğitim ve öğretim programlarına adaptasyon sorunu yaşayan bireylerin tespit edilip gerekli testlerin yapılmasına olanak sağlayan ve bu testler sonucunda gerekli yönlendirmeleri yapan, devlete bağlı kurumlardır. Ders başarısızlığı yaşayan fakat bu başarısızlığın sebebi olarak bir engelden, bozukluktan veya hastalıktan kaynaklandığı düşünülen öğrencilerde RAM'a yönlendirilir. Zihinsel, Bedensel, Görme, İşitme yetersizlikleri, Otizm, Dil Konuşma Güçlüğü, Özel Öğrenme Güçlüğü yaşayan bireyler RAM'a yönlendirilir.

 

REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİNE NASIL MÜRACAT EDERİM ?

 

Rehberlik Ve Araştırma Merkezine başvuru üç şekilde yapılabilmektedir:
• Okul yönetiminin inceleme isteği
• Öğrenci velisinin inceleme isteği
• Zihinsel engeli olmayan 18 yaşından büyük bireyin kendi isteği(Destek Eğitim İsteği).(ÖEHY-Madde 7)

Bireyin velisi tarafından ve zihinsel engeli olmayan 18 yaşından büyük bireyin kendisi tarafından üç şekilde alınabilir:
• RAM’a şahsen başvuru ile.
• İlk defa destek Eğitim(rehabilitasyon) için başvuracak olanlar geçerli sağlık kurulu raporu ile şahsen ilçelerine bağlı RAM'a başvurmalıdır.
• Ayrıca Türkiye'nin her bölgesinden 444 20 69 telefon hattından ücretsiz danışmanlık desteği alarakta bilgi alabilirsiniz.

 

RAM RAPORU NEDİR?


Rehberlik ve Araştırma Merkezlerinde yer alan Özel Eğitim Değerlendirme Kurulundaki uzmanlar tarafından yapılan eğitsel değerlendirme sonucunda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde destek eğitime ihtiyacı olan özel gereksinimli bireylerin devlete bağlı merkezlerdeki eğitim hizmetinden tamamen ücretsiz yararlanabilmesi için düzenlenen bir rapordur.

HASTANE SAĞLIK KURULU(ÇÖZGER) RAPORU NEDİR?


Çocuklar için özel gereksinim raporunun kısaltması ÇÖZGER olarak geçmektedir ve yeni yönetmeliğe göre “Sağlık Kurulu Raporları”nın yerine gelmiştir. Artık “Sağlık Kurulu Raporu” değil “ÇÖZGER” verilecektir. Bu raporu alan bireyler RAM raporu çıkarmaya hak kazanacaktır. RAM raporu çıkarabilmek için ÇÖZGER(Sağlık Kurulu) Raporu olmalıdır. Aksi takdirde özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin ücretsiz eğitim hizmetinden yararlanabilmeniz için gerekli olan RAM raporunu çıkaramazsınız. 20 Şubat 2019 tarihli 30692 sayılı Resmi Gazete ’de yayınlanan Yönetmelik ile Engelli Sağlık Kurulu Rapor süreçleri ve raporun içeriği değişmiştir. Bunun yanı sıra çocukların değerlendirmelerine ve rapor sürecine yeni bir yaklaşım getirmiştir. Bunlara özet olarak göz atmak gerekirse: Çözger ile gelen değişikliklerin en önemlilerinden biri çocuk ve erişkinler için verilecek raporların ayrılmış olmasıdır. Yani 18 yaşından küçük çocuklar bu yönetmelik kapsamındadır.

 

ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ NEDİR ?

Özel eğitim değerlendirme kurulları tarafından yapılan eğitsel değerlendirme ve tanılama sonucunda destek eğitimine ihtiyacı olduğu belirlenen bireylere destek eğitimi hizmeti veren özel öğretim kurumlarıdır. Dil ve konuşma güçlüğü, zihinsel, fiziksel, duyusal, sosyal, duygusal ve davranış problemlerine sahip engelli bireylerin engellilik hâlini ortadan kaldırmak ya da etkilerini en az seviyeye indirmek, yeteneklerini yeniden en üst seviyeye çıkarmak ve topluma uyumlarını sağlamak, temel öz bakım becerilerini, bağımsız yaşam ve mesleki becerilerini geliştirmek amacıyla yapılan çalışmaların tümünün uygulandığı devlete bağlı merkezlerdir.

 

 

İSTANBUL REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZLERİ, RAM MERKEZLERİ

 

İSTANBUL ARNAVUTKÖY Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ARNAVUTKÖY Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ARNAVUTKÖY ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL ATAŞEHİR Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ATAŞEHİR Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ATAŞEHİR ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL AVCILAR Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. AVCILAR Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili AVCILAR ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BAĞCILAR Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BAĞCILAR Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BAĞCILAR ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BAHÇELİEVLER Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BAHÇELİEVLER Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BAHÇELİEVLER ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BAKIRKÖY Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BAKIRKÖY Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BAKIRKÖY ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BAŞAKŞEHİR Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BAŞAKŞEHİR ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BAYRAMPAŞA Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BAYRAMPAŞA Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BAYRAMPAŞA ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BEŞİKTAŞ Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BEŞİKTAŞ Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BEŞİKTAŞ ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BEYKOZ Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BEYKOZ Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BEYKOZ ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BEYLİKDÜZÜ Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BEYLİKDÜZÜ ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BEYOĞLU Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BEYOĞLU Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BEYOĞLU ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. BÜYÜKÇEKMECE Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili BÜYÜKÇEKMECE ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL ÇEKMEKÖY Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ÇEKMEKÖY Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ÇEKMEKÖY ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL ESENLER Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ESENLER Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ESENLER ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL ESENYURT Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ESENYURT Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ESENYURT ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL EYÜPSULTAN Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. EYÜPSULTAN Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili EYÜPSULTAN ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL FATİH Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. FATİH Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili FATİH ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. GAZİOSMANPAŞA Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili GAZİOSMANPAŞA ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL GÜNGÖREN Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. GÜNGÖREN Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili GÜNGÖREN ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL KADIKÖY Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. KADIKÖY Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili KADIKÖY ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL KAĞITHANE Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. KAĞITHANE Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili KAĞITHANE ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL KARTAL Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. KARTAL Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili KARTAL ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. KÜÇÜKÇEKMECE Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili KÜÇÜKÇEKMECE ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL MALTEPE Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. MALTEPE Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili MALTEPE ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL PENDİK Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. PENDİK Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili PENDİK ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL SANCAKTEPE Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. SANCAKTEPE Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili SANCAKTEPE ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL SARIYER Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. SARIYER Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili SARIYER ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL SİLİVRİ Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. SİLİVRİ Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili SİLİVRİ ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL SULTANBEYLİ Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. SULTANBEYLİ Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili SULTANBEYLİ ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL SULTANGAZİ Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. SULTANGAZİ Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili SULTANGAZİ ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL ŞİŞLİ Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ŞİŞLİ Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir yada 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ŞİŞLİ ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL TUZLA Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. TUZLA Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili TUZLA ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL ÜMRANİYE Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ÜMRANİYE Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ÜMRANİYE ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL ÜSKÜDAR Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ÜSKÜDAR Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ÜSKÜDAR ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 

İSTANBUL ZEYTİNBURNU Rehberlik Araştırma Merkezi devlete bağlı resmi bir kuruluştur. ZEYTİNBURNU Rehberlik Araştırma Merkezi ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitemize kayıt bırakabilir ya da 444 20 69 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. rehberlikarastirma.com olarak İSTANBUL ili ZEYTİNBURNU ilçesinde ikamet eden siz değerli velilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.