İletişim

Ücretsiz Talep Oluşturun!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez uygulaması vardır. Toplanan kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan veya talep oluşturan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.


Rehberlik Araştırma olarak Türkiye'nin ilk ve en büyük Özel Eğitim ve Rehberlik Araştırma sitesiyiz. Türkiye'nin 81 ilinde ve birçok ilçesinde özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarımıza ve ailelerine ücretsiz destek vermekteyiz.

 

Otizm, Down Sendromu, Cerebral Palsy, Gelişim Geriliği, Zeka Geriliği, Özel Öğrenme Güçlüğü, Konuşma Bozuklukları tanı ve tedavileri başlıca uzmanlık alanlarımızdır.

 

Sevgili Anneler ve Babalar,

Rehberlikarastirma.com, Türkiye'deki en büyük ve geniş kapsamlı özel eğitim, rehabilitasyon ve rehberlik araştırma merkezi bulma kurumudur. 2017 yılından bu yana hizmet veren kuruluşumuz, özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarımız ve aileleri için hızlı, kolay ve ücretsiz hizmet vermektedir. Rehberlik Araştırma özel bir kuruluştur.

 

Haftanın 7 gün 24 saati web sitesi üzerinden kolay bir şekilde ücretsiz talep oluşturabilirsiniz. En kısa sürede uzmanlarımız sizi arayarak doğru sağlık ve özel eğitim merkezi kurum ve kuruluşlarına yönlendirecektir.

 

Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.